روش استفاده ژل لوبریکانت

rihanna

روش استفاده ژل لوبریکانت


خرید ژل لوبریکانت

ژل لوبریکانت دکتر شیفلد و یا جگوار باعث چرب شدن، روان شدن و گشاد شدن مقعد شده و درد را کاهش می دهد. و بنابراین این لذت نزدیکی از مقعد افزایش می یابد.

نزدیکی از مقعد و از عقب برای اکثر زوج ها خیلی مورد علاقه است ولی این نوع نزدیکی درد فراوانی دارد و بسیاری از زنان از این درد ناراحت هستند و چه بسا از نزدیکی مقعدی ممانعت می کنند.

ناحیه باسن، مقعد و راست روده که همان بخش نهایی روده بزرگ است، از جمله مناطق حساس و شهوانی بدن بشمار می آیند. خاصیت تحریک پذیری پوست و حلقه ماهیچه ای مقعد به سبب رشته های عصبی اش  نزد بسیاری موثری در برانگیختگی شدید در فرد می شود. رابطه مقعدی آنهم از راه دخول برای برخی زنان لذت بخش و برای برخی دیگر دردآفرین و غیر قابل تحمل می باشد. از طرفی بسیاری از مردان از نزدیکی از این روش بسیار لذت می برند و گهگاه به نزدیکی به این روش به همسر خود اصرار می کنند ولی به دلیل دردی که این نوع نزدیکی دارد بسیاری از زنان این نوع نزدیکی را دوست ندارند. از طرفی یکی از موهبات این نوع رابطه این است که با آن دیگر خطر حاملگی وجود ندارد. البته این نوع از آمیزش خالی از ریسک نیست، زیرا لایه مخاطی انتهای روده بزرگ در مقایسه با واژن بسی نازکتر و به همین دلیل امکان از بین رفتن آن بر اثر اصطکاک بالاترست. با زایل شدن این لایه، خطر انتقال ویروس ایدز و باکتری بیماریهای جن--ی به خون فرد، او را تهدید می کند. حلقه مقعد نیز تنها تا حد محدودی می تواند باز شود، و فشار بیش از حد باعث ایجاد شکاف در آن خواهد شد.


برای خرید ژل لوبریکانت بر روی لینک زیر کلیک کنید

خرید پستی = تحویل درب منزل

  دارای مجوز بهداشت به شماره مجوز وزارت بهداشت : 1228143458 IRC

ژل لوبریکانت
 نقش ژل روان کننده ، گشاد کننده و کاهش دهنده درد  (لوبریکانت):

 انواع روان کننده های مختلفی وجود دارند ولی برخی از آنها روغنی می باشند که برای استفاده اصلا مناسب نمی باشند. از آنجا که مقعد هیچگونه غدد ترشحی ندارد، باید برای ایجاد لغزندگی و سهولت کار از روان کننده های آبکی (Water Base)  استفاده نمایید، ولی از روان کننده های روغنی اجتناب کنید زیرا نوع روغنی آن برای بخش مقعد مناسب نمی باشند و حتی لایه ای روغنی در واژن یا روده  بجای می گذارند که باعث رشد باکتریها و ایجاد عفونت در آن منطقه می شود. از طرفی نیز می توانند باعث پارگی کاندوم شوند. البته روان کننده های آبکی زودتر از انواع روغنی و سیلیکونی خشک می شوند، ولی با کمی ترشحات واژن و یا آب دهان می توان دوباره لغزندگی لازم را ایجاد نمود. این ژل بدون رنگ و بدون بو می باشد. همچنین دارای مواد روان کننده  برای کاهش درد همسر می باشد.

فرمول ویژه ین ژل باعث ایجاد رطوبت و روان کنندگی و چربی در هنگام نزدیکی مقعدی می شود. همچنین چرب کننده عالی برای استعمال تامپونها،دماسنجهای مقعدی و انواع نازلها است. ژلهای چرب کننده مانند لوبری ژل به طور گسترده ای در بیمارستانها خارج مورد استفاده قرار می گیرند.


 

این ژل  چرب کننده بر مبنای آب است و فاقد  مواد شیمیایی می باشد

 

 ژل آمریکایی گشاد کننده و روان کننده مقعدی دکتر شیفلد:

 این ژل با فرمولاسیون کاملا پیشرفته و بصورت طبیعی ، با مبنای آب (Water Base) باعث میشود تا احساس بی نظیری را در حین رابطه از پشت داشته باشید. همچین این ژل دارای مواد بیحسی (جهت کم کردن درد) میباشد که بصورت 100% تست شده میباشد. همچنین این ژل با ماده موثره لاتکس (موادی که با آن کاندوم را میسازند) هیچگونه تضادی ندارد و به راحتی قابل استفاده است. همچنین مواد باقی مانده روی پوست به راحتی با مقدار کمی آب قابل شستشو می باشد.

 

خرید ژل لوبریکانتlubricant

 

مزایای ژل لوبریکانت مقعدی دکتر شیفلد :

1- روان کننده در نزدیکی مقعدی جهت حفظ از آسیب مخاطها و مویرگها و کاهش درد زن

2- جلوگیری از درد اولیه در حین نزدیکی به دلیل وجود مواد تاخیری

3-عدم درد کشیدن زن هنگام در نزدیکی طولانی به دلیل روان کنندگی

4- هر تیوب قابل استفاده بین 50 تا 80 بار

5-کاهش دهنده درد نزدیکی

6-قابلیت استفاده همزمان با کاندوم (Condom Friendly)

7-پاره نشدن کاندوم بر خلاف ژل های موجود دیگر

8- با فرمولاسیون پیشرفته و بدون هیچگونه عوارض

9-عدم سوزش ناحیه باسن و مقعد زن

10- مقرون به صرفه و قابل استفاده برای چندین و چند بار

11- بدون بو و رنگ خاص

12- محصول اورجینال و اصل آمریکا

13-دارای تاریخ انقضا جدید

14-تیوب بزرگ ژل مخصوص کاهش درد و روان کننده ، گشاد کننده

15- ایجاد دیر انزالی در مردان در هنگام نزدیکی مقعدی

16-درد نکشیدن زن در هنگام نزدیکی مقعدی و لذت بخش بودن رابطه

17-شیمیایی نبودن محصول و با فرمولاسیونی بر مبنای آب

 


روش استفاده :

درب تیوب را باز کرده مقداری ژل را بر روی انگشتتان بریزید. سپس این ژل را به داخل و روی نقطه مورد نظر بمالید و  رابطه را شروع کنید. زمانی که ژل خشک شد دوباره مقداری ژل بزنید یا با مقداری آب همان مواد موجود رو بدن را دوباره فعال کنید بنابر این در هر رابطه تنها با مقدار کمی ژل و در صورت خشک شدن با آب می توانید مجددا آن ژل رو فعال کنید.


برای خرید ژل لوبریکانت بر روی لینک زیر کلیک کنید

خرید پستی = تحویل درب منزل


like
امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 | تعداد بازديد : 9912

+ نوشته شده در جمعه 5 مهر 1392ساعت 22:07 توسط rihanna |